Lodaer Img
About Us

We Are The Leading Advisory Center For You

There's nothing we wont try. Never heard the word impossible. This time there's no stopping us. Michael Knight a young loner on a crusade to champion the cause of the innocent world.

 • No Activation Charges
 • Let us Protect you
 • Prevention and Treatment
 • Healthy Lifestyles
20 +
Years Of Experience
Our Services

Specialists Psychology Consultation Service

Depresyon, çoğu zaman çökkünlük, keder, umutsuzluk, çaresizlik, düş kırıklığı veya hüzün olarak tanımlanan duygu durum halidir.

Read More

Çocuk-Genç Depresyonu – Uluslararası araştırma verileri modern hayat tarzının dünyanın her yerinde benimsenmesi ile birlikte yayılan bir modern depresyon salgınına işaret ediyor.

Read More

Antisosyal kişilik bozukluğu olan kişiler, doğru ya da yanlışa çok az saygı gösterir ya da hiç saygı göstermezler.

Read More

DEHB En temel özellik çocuğun yaşıtlarına göre daha sık, sürekli ve aşırı bir biçimde hareketlilik, dürtüsellik ve dikkatsizlik örüntüsü sergilemesidir.

Read More

Takvim veya gelişimsel yaşı en az 5 olan çocuğun, 3 aydır, haftada en azından 2 kez, istemli veya istemsiz olmasına bakılmaksızın idrarını giysilerine veya yatağına yineleyen biçimde kaçırarak altını ıslatmasıdır.

Read More

Davranım Bozukluğu’ nun en temel belirtisi kişinin toplumsal değer ve kuralları hiçe saydığı, başkalarının temel hak ve özgürlüklerine saldırdığı, yineleyen yıkıcı davranış örüntüsü sergilemesidir.

Read More
Free Consultation

Fill The Form

  Latest Work

  Take a Look Our Latest Portfolio Insides

  Image

  I love there psychology consultation services. Psychology consultation did exactly what you said it does. Thanks guys, keep up the good work! Psychology consultation has completely surpassed our expectations.

  Mandy Flair

  Personal Counseling
  Image

  I love there psychology consultation services. Psychology consultation did exactly what you said it does. Thanks guys, keep up the good work! Psychology consultation has completely surpassed our expectations.

  Leeta Rain

  Personal Counseling
  274 +
  Family Psychology
  123 +
  Awards Wins
  98 %
  Solve Issues
  10 k
  Happy Customers
  Team Expert

  Meet Our Specialists Psychologist

  423 +
  Psychology Specialist
  From The Blog

  Latest News & Article From Psychology Blogs

  Savunmacılık

  Savunmacılık hem duygu hem de davranış anlamına gelir. Bu duygu tipik olarak birisinin sizi eleştirdiğini hissettiğinizde ortaya çıkar ve utanç, üzüntü ve öfke ile sonuçlanır. Buna karşılık, alaycı olmak, birine sessiz davranmak veya karşılığında eleştirel olmak gibi davranışlar genellikle duygudan kaynaklanır.   Savunmanın Amacı Savunmacı davranışların amacı, sizi incinme ve utanma duygularından uzaklaştırmaktır. Amaç (farkında […]

  Read More

  Yoğun Duyguları Nasıl Kontrol Edersin

    Yoğun Duyguları Nasıl kontrol Edersin Yoğun duyguları nasıl kontrol edersin–Sen bir insansın. Gün içinde öfkelenebilir, üzülebilir ya da kaygılanabilirsin. Bazen bu duygu ları yoğun yaşaman da mümkündür. Böyle anlarda duygularınla baş etmek zor gelebilir. Şimdi bahsedeceğim bazı stratejiler sana duygularını düzenlemede, onların yoğunluğunu ve süresini azaltmada yardımcı olacak. Şu andan itibaren yoğun bir duygu […]

  Read More
  PsychologyCounselingPsychologistTherapyMental Health
  fapjunk